KET testas

Dar nevairuoji? Ateik į vairavimo mokyklą DORKANAS

Programą sudaro daugiau kaip 1200 klausimų, apimančių Kelių eismo taisykles, kelių transporto priemonių techninę eksploataciją, saugaus eismo reikalavimus. Stengdamiesi atsakyti į klausimus, geriau išmoksite Kelių eismo taisykles, gebėsite žinias taikyti vairuodami transporto priemones. Testas naudingas ne tik būsimiems vairuotojams, bet ir turintiesiems vairuotojo pažymėjimą. Testų programą kūrė profesionalūs, turintys ilgametę darbo patirtį, vairavimo mokyklos „Dorkanas“ teorijos mokytojai: Leopoldas Romualdas Seibutis, Ričardas Lukšys, Darius Kanapinskas. Testų duomenų bazė yra nuolat papildoma ir atnaujinama.

KET testus galima spręsti norimos (A, B, C, CE, D) kategorijos ir pagal pasirinktas temas. Jums pateikiamas testas su pasirenkamais atsakymais. Jis sudarytas iš 30 klausimų, parinktų atsitiktinumo principu iš visų Kelių eismo taisyklių skyrių, saugaus eismo pagrindų žinyno, LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimų. Testui spręsti skiriama 30 minučių. Klausimas laikomas teisingai atsakytu, jei pažymėjote visus teisingus atsakymus (kai tokių yra ne vienas). Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, jei pažymėjote ne visus teisingus atsakymus ir (arba) pažymėjote bent vieną klaidingą atsakymą. Vieno klausimo sprendimo laikas neribojamas. Atsakymus galima pažymėti pele. Kitas klausimas pasirenkamas paspaudus pele „Sekantis klausimas“. Galima grįžti į ankstesnį, jau išspręstą klausimą, paspaudus pele „Ankstesnis klausimas“. Jeigu išsprendėte testą ir manote, kad visi klausimai atsakyti teisingai pele pasirinkite „Sprendimo rezultatas“. Teorijos testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 26 klausimus. Išsprendus testą Jūs galite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis. Jas išsiaiškinti Jums padės Kelių eismo taisyklių punktai ir priedai su paaiškinimais.

Mokomųjų testų programa yra pagalbinė priemonė, kuri padės įgyti reikiamų žinių, siekiant gauti vairuotojo pažymėjimą ir saugiai vairuoti kelių motorines transporto priemones.

Norėdami įsigyti KET testų prisijungimo kodą susisiekite su mumis el.paštu: info@dorkanas.lt arba tel. +370 686 52 599.Norėdami spręsti KET testą įveskite kodą